Si të shkarko shkarko video nga Youtube në mp4 për Android

Për të shkarkuar video në .formatin mp4 për Android telefonin tuaj, ndiqni këto udhëzime::

Hapi 1. Zgjidhni Youtube video ju doni të shkarkoni
Hapi 2. Zgjidhni një funksion "Share" , dhe pastaj klikoni "kopjoni linkun" siç tregohet në screenshot.
Hapi 3. Shkoni tek faqja 7converter.com dhe vendosni link në shiritin e kërkimit. Klikoni butonin "Merrni një lidhje me video".
Hapi 4. Atëherë ju vetëm duhet të zgjidhni. formatin mp4 dhe cilësi të dëshiruar-kliko "shkarkuar".
Hapi 5. Nuk është një buton me tre pika të ardhshëm në Youtube video. E hapura dhe zgjidhni butonin "ngarko".
Hapi 6. Video u ngarkua me sukses dhe ju mund të shikojnë atë në smartphone tuaj duke klikuar "të hapur atë".
Për çdo pyetje ju mund të keni
💥 Si mund të gjej të ngarkuar video nga YouTube në Android?

Video të shkarkuar nga YouTube janë të ruajtura: në skedar dosje, në Android biblioteka, apo në fotografi shkarkuar pjesë e web browser.

✅ Si për të luajtur MP4 fotografi në telefonin tuaj Android?

Për të luajtur shkarkuar video fotografi në telefonin tuaj, ju mund të përdorni një nga këto apps Android: VLC për Android, MX Player, Plex, Video player, Lojtar Video të Gjitha Format. Tani ju mund të gëzojnë të mirë dhe të shëndoshë cilësisë së imazhit.

⏳ Jo të shëndosha në të ngarkuar video YouTube?
 1. Probleme me telefonin e kryetarit ose kufje.
 2. Telefoni është në modalitetin e heshtur.
 3. Më të ulët volumin e i telefonit kryetarit është zgjedhur.
 4. Origjinale video fotografi nuk kanë audio.
⭐ Pse nuk mund të hapur të ngarkuar në YouTube videos në Android?
 1. Tuaj Media Player nuk do të të mbështesë .formatin mp4.
 2. E kujtesës e telefonit tuaj është krejtësisht e plotë. Provoni fshirjes dosjet e panevojshme dhe apps.
 3. Aplikimi konfliktet.
 4. Videot janë të korruptuar gjatë shkarkoni për shkak të mungesës së lidhjes në Internet.
⚡ Pse unë duhet të shkarkoni video nga YouTube?
 1. Ju mund të shikojnë video në telefonin tuaj offline, pa një lidhje në Internet në çdo kohë.
 2. Video do të jetë ad-free, kështu që ju mund të gëzojnë shikuar gjatë gjithë kohës.
 3. Ju mund të lehtë të redaktuar e videos, nëse është e nevojshme.
❓ Mund ta shkarkoni video nga YouTube në PC tim?

Ju mund plotësisht të shkarkoni video nga YouTube në formatin MP4 në Windows me 7converter.com. Thjesht shkoni në faqen e internetit dhe ngjitur në linkun në YouTube videon që dëshironi. Sistemi ynë do të procesit çdo gjë, dhe ju mund të shkarkoni video në kompjuterin tuaj.

Shih gjithashtu: si për të shkarkuar videot nga YouTube për të MP4 në Windows?

7converter.com jo vetëm që e bën atë mbështetje shkarkimit Youtube video të MP4 në Android, por kjo ju ndihmon të shikojnë video YouTube në telefonat pa reklama dhe të shikojnë Youtube me ekran jashtë në telefonin tuaj.

Gjej gjuhën tënde

Русский: загрузчик YouTube | English: youtube downloader | Afrikaans: YouTube aflaai | አማርኛ: የዩቲዩብ ማውረጃ | Azərbaycan: youtube yükləyici | Башҡорт: загрузчик YouTube | Български: изтегляне на YouTube | বাংলা: ইউটিউব ডাউনলোডার | Bosanski: youtube downloader | العربية: يوتيوب تنزيل | Català: descarregador de youtube | Čeština: Youtube stahovač | Cymraeg: lawrlwythwr youtube | Dansk: youtube downloader | Deutsch: YouTube Downloader | Ελληνικά: YouTube Downloader | Esperanto: elŝutilo de jutubo | Eesti keel: youtube'i allalaadija | Español: descargador de youtube | Euskara: youtuben deskargatzailea | فارْسِى: يوتيوب تنزيل | Suomi: Youtube nedladdare | Français: téléchargeur youtube | Gaeilge: íoslódálaí youtube | Galego: descargador de youtube | ગુજરાતી: યુટ્યુબ ડાઉનલોડર | עִבְרִית: תוכנת הורדה מיוטיוב | తెలుగు: యూట్యూబ్ డౌన్‌లోడ్ | Hrvatski: youtube downloader | Magyar nyelv: Youtube letöltő | Hայերեն: youtube ներլցնող | Basa Sunda: youtube downloader | Íslenska: niðurhal YouTube | Italiano: Youtube Downloader | 日本語: ユーチューブのダウンローダ | ქართული: youtube downloader | Қазақ: youtube жүктеушісі | ភាសាខ្មែរ: ទាញយកកម្មវិធីពី youtube | 조선어: 유튜브 다운로더 | Кыргыз: youtube downloader | Lëtzebuergesch: YouTube Downloader | ພາສາລາວ: downloader youtube | „YouTube“ atsisiuntėjas: | Latviešu: youtube lejupielādētājs | Malagasy: youtube downloader | Māori: youtube downloader | Македонски: симнувач на YouTube | Монгол хэл: youtube татагч | मराठी: यूट्यूबडाउनलोडर | Melayu: pemuat turun youtube | Malti: downloader youtube | ဗမာစာ: youtube ဒေါင်းလုပ် | नेपाली: यूट्यूब डाउनलोडर | Nederlands: youtube-downloader | Norsk: YouTube nedlaster | Polski: youtube downloader | Português: downloader youtube | Română: YouTube Downloader | தமிழ்: YouTube பதிவிறக்குபவர் | Slovenský: youtube downloader | Slovenščina: youtube downloader | Shqip: shkarkues i youtube | Српски: иоутубе довнлоадер | Svenska: Youtube nedladdare | Kiswahili: downloader ya youtube | Тоҷикӣ: downloader youtube | ภาษาไทย: โปรแกรมดาวน์โหลด youtube | Türkçe: Youtube indirici | Татар теле: youtube йөкләүче | Українська: завантажувач YouTube | اردو: הורד תוכנה מ- YouTube | Oʻzbek: youtube downloader | Tiếng Việt: trình tải xuống youtube | אידיש: תוכנת הורדה מיוטיוב | 中文: 影片下載 | Euskara: YouTube Deskargatzailea | Ayisyen: YouTube Downloader | ಕನ್ನಡ: YouTube Downloader | Kwisixhosa: YouTube Downloader | lingua latina: YouTube Downloader | марий: Загрузчик YouTube | فارسی : دانلود یوتیوب | Cebuano: youtube downloader | sunda: YouTube downloader | tagalog: YouTube downloader | удмурт: Загрузчик YouTube | чӑвашла: Загрузчик Уоиutube | gàidhlig: YouTube downloader | Elvish: YouTube downloader | Jawa: YouTube Downloader | Саха тыла: Үп- Харчы Таһааччы |