Si te shkarkoni video nga YouTube në formatin mp4

Dëshironi për të parë videot tuaja të parapëlqyera në linjë pa Internet? Vetëm të shkarkoni videot nga YouTube për të mp4 përdorur tonë të lirë të shërbimit 7converter.com. Converter do t'ju ndihmojë ju të shkarkoni videot me cilësi të mirë dhe me të mirë e të shëndoshë, pa SOFTUER shtesë në mode online.

Udhëzimet: shkarko mp4 video nga youtube

Në vetëm disa minuta, ju mund të shikojnë ndonjë video nga YouTube duke përdorur udhëzimet e mëposhtme::

Hapi 1. Kopje youtube video ju dëshironi të ruani në formatin mp4.
Hapi 2. Hapni faqen 7converter.com dhe paste linkun nga youtube në rreshtin e duhur.
Hapi 3. Klikoni butonin "Merrni një lidhje me video". Atëherë ju duhet të përzgjedh formatin për të shkarkimit, në këtë rast - mp4.
Hapi 4. Prisni një minutë, lidhja është duke u konvertuar. Kliko "Download" button.
Hapi 5. Në një video youtube, trokitni lehtë mbi tre pika butonin dhe zgjidhni "ngarko".
Hapi 6. Kliko .emri i file mp4 dhe të shikojnë video në kompjuterin tuaj.
Pyetje të shpeshta
❌ Si të gjej një shkarkuar file video nga YouTube?

Çdo shfletues përmban një "shkarkime" dosje, ku shkarkuar video apo muzikë, fotografi do të ruhen. Ju poashtu mund të shikoni shfletuesin tuaj shkarkimit të historisë.

🌀 Cilat media players janë të mira për të përdorur?

Pas shkarkimit video nga YouTube në formatin MP4, ju mund të përdorni ndonjë nga këto lojtarë: KMPlayer, VLC Media Player, MKV Player, Windows Media Player, K Lite Mega Codec Pack për të luajtur dhe të gëzojnë muzikë më të mirë të shëndosha të cilësisë.

⚡ Pse nuk ka asnjë zë në video?
 1. Problemet me kryetarin ose kufje.
 2. Video fotografi janë të korruptuar.
 3. Të heshtur të shëndoshë/vëllim minimal.
❌ Pse nuk mund të hapur një shkarkuar video nga Youtube?
 1. E përzgjedhur Media Player nuk e mbështet. formatin mp4
 2. Video ishte e korruptuar ndërsa shkarkimit për shkak të mungesës së lidhjes në Internet ose ndërprerje.
❓ Pse të shkarkuar video nga Youtube?
 1. Ju mund të shikojnë video të shkëputur, pa një lidhje në Internet në çdo kohë.
 2. Video do të jetë ad-free, kështu që ju mund të gëzojnë shikuar gjatë gjithë kohës.
 3. Të lehtë të redaktoni videot në kompjuterin tuaj.
☝ Si mund ta shkarkoni videot në telefonin tim?
 1. Shërbim Online 7converter.com punon seamlessly në telefonat mobil
 2. Copy dhe paste URL shkarko;
 3. Tjetra, klikoni "Upload"button. File me video në .formatin mp4 do të ruhen në shkarkime dosjen në telefonin tuaj Android ose iPhone).

7converter.com mbështet konvertimin dhe ngarkimi video Youtube për të MP4 me formatet e ndryshme të zgjedhjes suaj, të tilla si: 4K, 2K, 1080p, 720p dhe të tjerët. Ju mund të lehtë të shkarkoni videot nga Youtube 7converter.com, duke përdorur Chrome dhe Firefox shfletues në kompjuterin tuaj ose në telefonin tuaj celular: iPhone, Android. Ju mund të shkarkoni absolutisht çdo video, pavarësisht nga kohëzgjatja e saj në kohë, në cilësi të lartë. Gjithashtu , 7converter.com ajo gjithashtu ju ndihmon të konvertohet videos Youtube në MP3 dhe të tjera audio formate. Tani ju mund të dëgjoni video Youtube pa reklama. Nëse keni nevojë për të kthyer ose download Youtube video të MP4 në cilësi të mirë, Konvertim është7converter.com do të ju ndihmojë të bëni kjo është bërë në një çështje e minuta.

Gjej gjuhën tënde

Русский: загрузчик YouTube | English: youtube downloader | Afrikaans: YouTube aflaai | አማርኛ: የዩቲዩብ ማውረጃ | Azərbaycan: youtube yükləyici | Башҡорт: загрузчик YouTube | Български: изтегляне на YouTube | বাংলা: ইউটিউব ডাউনলোডার | Bosanski: youtube downloader | العربية: يوتيوب تنزيل | Català: descarregador de youtube | Čeština: Youtube stahovač | Cymraeg: lawrlwythwr youtube | Dansk: youtube downloader | Deutsch: YouTube Downloader | Ελληνικά: YouTube Downloader | Esperanto: elŝutilo de jutubo | Eesti keel: youtube'i allalaadija | Español: descargador de youtube | Euskara: youtuben deskargatzailea | فارْسِى: يوتيوب تنزيل | Suomi: Youtube nedladdare | Français: téléchargeur youtube | Gaeilge: íoslódálaí youtube | Galego: descargador de youtube | ગુજરાતી: યુટ્યુબ ડાઉનલોડર | עִבְרִית: תוכנת הורדה מיוטיוב | తెలుగు: యూట్యూబ్ డౌన్‌లోడ్ | Hrvatski: youtube downloader | Magyar nyelv: Youtube letöltő | Hայերեն: youtube ներլցնող | Basa Sunda: youtube downloader | Íslenska: niðurhal YouTube | Italiano: Youtube Downloader | 日本語: ユーチューブのダウンローダ | ქართული: youtube downloader | Қазақ: youtube жүктеушісі | ភាសាខ្មែរ: ទាញយកកម្មវិធីពី youtube | 조선어: 유튜브 다운로더 | Кыргыз: youtube downloader | Lëtzebuergesch: YouTube Downloader | ພາສາລາວ: downloader youtube | „YouTube“ atsisiuntėjas: | Latviešu: youtube lejupielādētājs | Malagasy: youtube downloader | Māori: youtube downloader | Македонски: симнувач на YouTube | Монгол хэл: youtube татагч | मराठी: यूट्यूबडाउनलोडर | Melayu: pemuat turun youtube | Malti: downloader youtube | ဗမာစာ: youtube ဒေါင်းလုပ် | नेपाली: यूट्यूब डाउनलोडर | Nederlands: youtube-downloader | Norsk: YouTube nedlaster | Polski: youtube downloader | Português: downloader youtube | Română: YouTube Downloader | தமிழ்: YouTube பதிவிறக்குபவர் | Slovenský: youtube downloader | Slovenščina: youtube downloader | Shqip: shkarkues i youtube | Српски: иоутубе довнлоадер | Svenska: Youtube nedladdare | Kiswahili: downloader ya youtube | Тоҷикӣ: downloader youtube | ภาษาไทย: โปรแกรมดาวน์โหลด youtube | Türkçe: Youtube indirici | Татар теле: youtube йөкләүче | Українська: завантажувач YouTube | اردو: הורד תוכנה מ- YouTube | Oʻzbek: youtube downloader | Tiếng Việt: trình tải xuống youtube | אידיש: תוכנת הורדה מיוטיוב | 中文: 影片下載 | Euskara: YouTube Deskargatzailea | Ayisyen: YouTube Downloader | ಕನ್ನಡ: YouTube Downloader | Kwisixhosa: YouTube Downloader | lingua latina: YouTube Downloader | марий: Загрузчик YouTube | فارسی : دانلود یوتیوب | Cebuano: youtube downloader | sunda: YouTube downloader | tagalog: YouTube downloader | удмурт: Загрузчик YouTube | чӑвашла: Загрузчик Уоиutube | gàidhlig: YouTube downloader | Elvish: YouTube downloader | Jawa: YouTube Downloader | Саха тыла: Үп- Харчы Таһааччы |